Budowa laboratorium badawczo – rozwojowego dla Winnic Kojder
28 mar 2023Kolejne dobre wieści! Jesteśmy znani głównie z realizacji przemysłowych i mieszkaniowych ale od czasu do czasu mamy okazję pracować nad nietypowymi projektami.
Dla naszego nowego klienta Winnice Kojder zrealizujemy budynek winnicy w Babinku k.Szczecina, który będzie pełnił rolę laboratorium do prac badawczo – rozwojowych przy wykorzystaniu pierwszej w Polsce grawitacyjnej metody produkcji wina.
Czterokondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem został wkomponowany w skarpę tak aby współgrał z naturalnym otoczeniem plantacji winorośli. Inwestycja będzie miała ponad 1200 m2 powierzchni, w której znajdzie się część produkcyjna, pomieszczenia socjalne oraz restauracja, gdzie goście oprócz degustacji wina zachwyci widok otaczających obiekt rosnących winorośli.
